Ολοκληρώνεται η διαδικασία συγκέντρωσης τροφίμων και άλλων ειδών πρώτης ανάγκης για τους πρόσφυγες υπό το συντονισμό της Αντιπεριφέρειας Υγείας-Πρόνοιας και Κοινωνικής Συνοχής Δυτικής Μακεδονίας.
Για το λόγο αυτό, ο αρμόδιος Αντιπεριφερειάρχης Σταύρος Γιαννακίδης θα βρίσκεται για ενημέρωση σήμερα Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα 1 το μεσημέρι στο ισόγειο του κτιρίου της ΠΕ Κοζάνης, στο χώρο που γίνεται η συγκέντρωση των ειδών.
![Συγκέντρωση τροφίμων](https://www.pdm.gov.gr/wp-content/uploads/2015/09/sygkentrwsh-trofimwn.jpg)