Εκφράζω τη θλίψη μου για την απώλεια του Θεμιστοκλή Βύζα. Η παρουσία του και η προσφορά του στην περιοχή, αλλά και γενικότερα στο δημόσιο βίο, υπήρξε πολύτιμη. Τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένειά του.
![Συλλυπητήριο μήνυμα](https://www.pdm.gov.gr/wp-content/uploads/2015/11/syllyphthrio-mhnyma.jpg)
Εκφράζω τη θλίψη μου για την απώλεια του Θεμιστοκλή Βύζα. Η παρουσία του και η προσφορά του στην περιοχή, αλλά και γενικότερα στο δημόσιο βίο, υπήρξε πολύτιμη. Τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην οικογένειά του.